logo tasarım çalışma şeklimiz

logo tasarımın çalışmaları

1-) Logo tasarımın ilk aşamasında sizden gerekli bilgi ve dökümanlar (logoda olacak isim, firmanın faliyet alanı, özel renk ve grafik istekleri) alınır.

2-) Bu bilgiler doğrultusunda 5 tane farklı logo tasarımı (en erken üç & en geç beş) iş gününde hazırlanır.

3-) Hazırlanan logo çalışmaları size jpg formatında e-mail olarak gönderilir.

4-) Seçilen logo tasarımında yapılması gereken son değişiklik var ise (renk, font) bu revizyonlar yapılır.

5-) Logo çalışması son halini aldıktan sonra vektörel olarak Freehand formatında (matbaa ofset baskı için); PSD. Aİ (web ortamında) kullanabileceğiniz iki farklı formatta CD olarak hazırlanır. CD aynı gün karşı ödemeli olarak kargoya verilir. Acil ihtiyaç halinde e-mail olarakta size ulaştırılır.

6-) Logo tasarım çalışmasına başlamadan önce verilen banka hesabına 100 TL havale yapılır. (Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.)

Logo Tasarımı Yaptıran Müşterilerimize Duyuru!!!

a-) LTM den logo tasarımınızı aldıktan sonra logo çalışmasının kopyalanmaması ve başkaları tarafından kullanılmaması için logo çalışmasını tescil ettirmenizi tavsiye ederiz, ileride oluşacak tescil edilmeyen logodan Logo Tasarım Merkezi sorumlu değildir.

b-) Logo tasarımı için belirtilen adet kadar logo çalışması yapılır, bunun dışında ekstra çalışma yapılmaz.

c-) Logo revizyonu satın alınan paketteki logolar için geçerlidir; Logo revizyonu renk ve font değişikliğini kapsar, yapılan çalışmalar haricinde yeni tasarım yapılmaz.

d-) Logo Tasarım Merkezi'nin logo alternatifli çalışmalarından biri seçilir, seçilen logo çalışması baskı formatları vektöreli teslim edilir.

e-) Logo Tasarım çalışmalarının %70'i size özel olarak hazırlanır, kalan %30 için logo tasarım havuzunda tarama yapılır, uygun logo varsa kullanılır.

f-) Logo Tasarım çalışmalarında alınan ücret çalışma bedelidir. Tasarımı yapılan logo çalışmasında beğenilmeme durumunda para iadesi yapılmaz.

g-) Sadece logo tasarıma başlamama ve logo çalışması yapılmama durumunda para iadesi yapılır, bunun dışında herhangi bir ücret iadesi söz konusu değildir.

GARANTİ BANKASI

Hesap Adı: Barış Özdemir IBAN NO: TR64 0006 2000 7360 0006 6549 39

FİNANS BANK

Hesap Adı: Barış Özdemir IBAN NO: TR27 0011 1000 0000 0044 8632 98

KUVEYT TÜRK

Hesap Adı: Barış Özdemir IBAN NO: TR91 0020 5000 0087 6286 2000 01

POSTANE (PTT)

Hesap Adı: Barış Özdemir Hesap No: 5392363

ÖNEMLİ NOT

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, KDV'li fiyatımız 118 TL dir.

Logo Tasarım çalışmasına başlamadan önce verilen banka hesabına ödeme yapılması gerekir.