logo tasarım çalışma şeklimiz

logo tasarımın çalışmaları

1-) Logo tasarımın ilk aşamasında sizden gerekli bilgi ve dökümanlar (logoda olacak isim, firmanın faliyet alanı, özel renk ve grafik istekleri) alınır.

2-) Bu bilgiler doğrultusunda 5 tane farklı logo tasarımı (en erken üç & en geç beş) iş gününde hazırlanır.

3-) Hazırlanan logo çalışmaları size jpg formatında e-mail olarak gönderilir.

4-) Seçilen logo tasarımında yapılması gereken son değişiklik var ise (renk, font) bu revizyonlar yapılır.

5-) Logo çalışması son halini aldıktan sonra vektörel olarak Freehand formatında (matbaa ofset baskı için); PSD. Aİ (web ortamında) kullanabileceğiniz iki farklı formatta CD olarak hazırlanır. CD aynı gün karşı ödemeli olarak kargoya verilir. Acil ihtiyaç halinde e-mail olarakta size ulaştırılır.

6-) Logo tasarım çalışmasına başlamadan önce verilen banka hesabına havale yapılır. (Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.)

Logo Tasarımı Yaptıran Müşterilerimize Duyuru!!!

a-) LTM den logo tasarımınızı aldıktan sonra logo çalışmasının kopyalanmaması ve başkaları tarafından kullanılmaması için logo çalışmasını tescil ettirmenizi tavsiye ederiz, ileride oluşacak tescil edilmeyen logodan Logo Tasarım Merkezi sorumlu değildir.

b-) Logo tasarımı için belirtilen adet kadar logo çalışması yapılır, bunun dışında ekstra çalışma yapılmaz.

c-) Logo revizyonu satın alınan paketteki logolar için geçerlidir; Logo revizyonu renk ve font değişikliğini kapsar, yapılan çalışmalar haricinde yeni tasarım yapılmaz.

d-) Logo Tasarım Merkezi'nin logo alternatifli çalışmalarından biri seçilir, seçilen logo çalışması baskı formatları vektöreli teslim edilir.

e-) Logo Tasarım çalışmalarının %70'i size özel olarak hazırlanır, kalan %30 için logo tasarım havuzunda tarama yapılır, uygun logo varsa kullanılır.

f-) Logo Tasarım çalışmalarında alınan ücret çalışma bedelidir. Tasarımı yapılan logo çalışmasında beğenilmeme durumunda para iadesi yapılmaz.

g-) Sadece logo tasarıma başlamama ve logo çalışması yapılmama durumunda para iadesi yapılır, bunun dışında herhangi bir ücret iadesi söz konusu değildir.

ÖNEMLİ NOT

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Logo Tasarım çalışmasına başlamadan önce verilen banka hesabına ödeme yapılması gerekir.